Cam Bölme

cam bölmeler

Dayanıklı cam bölme duvar sistemi , son dönemlerde şeffaflık trendini en doğal şekilde yansıtan cam bölme sistemidir. Ofis cam bölme sistemleri ile estetik görünümün yanı sıra hızlı montaj kolaylığı ile zamandan oldukça tasarrüf edersiniz.

Camlı duvar bölme sistemleri değişik desenli, buzlu cam modelleri ile estetik görünümü çok şık bir bölme seçeneği ile son dönemlerde en çok tercih edilen ofis bölme sistemi olmuştur. Cam bölme duvar sistemleri kolay temizlenebilir ve aynı zamanda bakım gerektirmediği gibi uzun ömürlü ve dayanıklıdır. 

Cam dizayn cam bölmeler sistemlerini üretirken; kalitemizden taviz  vermeden, dürüst, ilkeli ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde hizmet anlayışı ile çalışmak, ilkesini benimseyerek işlerimizi gerçekleştirmeyi prensip edinmiştir.

Düşey profilsiz cam bölmeler sistemi, sade hale getirilmiş  ve ince işçilik tasarım anlayışı ile en ekonomik cam bölme çözümlerini maksimum verimlilikte sunmaktadır. Bu cam bölme sistemimiz düşey çelik dikme gereksinimi duymamaktadır. Çok farklı cam kalınlıklarına mükemmellikle uyum sağlayabilir. Kayar ve pivot menteşe kullanan kapı çeşitlerine de tam uygundur. Ses izolasyonu oldukça tatmin edicidir. Silikonlu yada şeffaf bağlantı seçenekleri mevcuttur.

Hareketli kayar veya toplanabilir cam bölme sistemimiz ise; tavan tarafından gizlenmiş bir profil  ile asılı kalan panellerin, yaşam ve çalışma alanlarını çok fonksiyonel bir şekilde cam bölme sağlayan, teknik kapasitesi  yüksek cam bölme sistemidir. Cam bölmeler cam kapılarla entegre edilebilir. Çok çeşitli yüzey malzemesi kullanabilir. Ses yalıtımı yüksektir. 

Sizlerde projelerinizde cam bölme kullanmak isterseniz bizi arayınız. Firmamız her türlü cam bölmeler konusunda sizlere en doğru çözümü sunacaktır