Vetna Duşakabin

duşakabin
Duşakabin hangi model olursa olsun, nem ve suya dayanıklı en kaliteli malzemelerden üretilir. Kullanım yerlerine göre en iyi cins alüminyum profil, elektrostatik boya, polistrilen levhalar, kaliteli fitiller ve işlevini yıllarca sürdüren rulmanlar kullanılır.  Vetna duşakabin camlarına ayrı bir önem verilir. Tüm modellerde kırılmaya karşı dayanıklı özel üretim tamperli cam ve dayanıklı malzemeden üretilmiş bağlama aksamları kullanılır. Vetna için hijyen daima en önde gelir. Tüm modellerde; mikrop ve bakteri üremesine engelleyen kapalı ray sistemi ve antibakteriyel silikonlar kullanılır.

Firmamız isteğe bağlı özel üretim yapabilmektedir. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitli renk ve ölçülerde özel üretim duşakabin ve cam kapıların üretimini yapmaktayız. Projelerinizde hiç bir standarda bağlı kalmadan tamamen size özel tasarım ve malzemeler kullanılarak bakanlarınızın farklı olmasını sağlaya bilmekteyiz.

Banyo camlarında 8 ve 10 mm kalınlığında temperli ve rodajlı camlar kullanılmaktadır. Bu camlar güvenlikli camlardır. Kırılmaya karşı 10 kat dirence sahiptir. Ayrıca su sızdırma ve izolasyona yardımcı çeşitli özelliklerde cam fitilleri kullanılmaktadır. Bu fitillerin en büyük özelliği zamanla kullanıma karşı oluşabilecek yıpranma ve kirlenmelere karşı değişimi oldukça ucuz ve basittir.

Kabinlerde kullanılan malzemeler aluminyum pirinç ve paslanmaz çelik malzemelerdir. Kullanılan menteşeler yaylı ve kendini kapatma özellikleri vardır. Suya neme karşı son derece dayanıklıdır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için firmamızı arayıp teknik personelimizden yardım talep edebilirsiniz.