Kapat× Destek

cam balkon
Estetik ve zarafetin cam ile buluşması…Cam lavabo için aslında kısaca bu tanımı yapsak yanlış olmaz. Sınırsız renk ve desen ile kombin edilebilen cam lavabolar her ihtiyaca özel çözümler de getirir. Banyolar aslında, evlerimizin veya iş yerlerimizin şık birer köşesi olarak hazırlamak hiç de zor bir şey değil. Yapılması gereken ufak birer ayrıntı ile, sizde bu ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.

Çökertme cam lavabo diyede tabir edilen cam lavabolar aslında uzun yıllardır ülkemizde imalatı yapılmaktadır. Eskiden oldukça pahallı olan bu ürünler, teknolojinin gelişmesi ve rekabetçi piyasanın artması ile fiyat olarak, hemen herkesin bütçesine uygun hale gelmiştir. Hatta standart bir cam lavabo ile seramik lavabo arasında hiçbir fiyat farkı kalmamıştır.

Cam lavabolarda cam kalınlığı 15 ve 19mm’dir. Cam özel CNC makinelerden işlendikten sonra yine özel fırınlarda çökertme işlemine tabi tutulmaktadır. En son olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel cam boyası ile renk ve desen çalışmaları tamamlanıp montaja hazır hale gelmektedir. Montajı son derece kolay ve pratiktir. (montaj detayı ile ilgili firmamızın teknik ekibinden yardım alabilirsiniz)

Aşağıda yer alan model ve renkler ile ilgili siparişleriniz de, İstanbul içi nakliye ve montaj için firmamızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz ( montaj fiyatı; adet ve montaj şekline göre değişiklik gösterebilir). İstanbul dışı siparişleriniz de ise özel olarak ambalajlanmış cam lavabolarımız, kargo ile ayağınıza kadar teslim edilir.