Kapat× Destek

Dijital baskılı ve Desenli cam üretim ve montajını yapan firmamız sahip olduğu son teknolojiyi sanat ile buluşturmuştur. Desenli cam üretim hattımızda gerek müşterilerin talepleri ile gelen desenler gerekse bizim kendi çalışmamız sonucu oluşturulan çalışmalar cama dijital baskı ile uygulanarak montajı yapılan ortamlara şıklık ve zarafet katmaktadır. Farklı ve modern çalışmalar ile sıradanlıktan bıkan ve ait olduğu mekanları kendine has özelleştirmek isteyen müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız.


Son teknoloji baskı makinemizde uzman ekiplerimiz ile birlikte oluşturulan desen vefa fotoğraf sizin istediğiniz boyutlarda camlara basımı yapılmaktadır. Daha sonra bu baskı iki cam arasına alınarak lamine edilir ki bu işlem son derece önemlidir. Bu işlemden sonra basılan desene kesinlikle dışarıdan bir müdahale söz konusu olmadığı için ömür boyu kullanma olanağı sağlamaktadır.

Sadece evlerinizde değil iş yerleri oteller alışveriş merkezleri v.b. birçok alanlarda kullanımına başlanan bu ürünler sayesinde birçok farklı alanlarda özel çalışmalar yapılabilmektedir. yukarıda örnekleri verilen çalışmalar sadece bunların birkaçıdır.

Uzman grafikerlerle özgün tasarımlar, sadece size özel bir çalışma.