Kapat× Destek

foteselli cam kapı
Fotoselli Cam Kapı Sistemleri, değişen ve sürekli gelişen perakende mağazacılık kavramının değişmez unsuru olan fotoselli cam kapı sistemleri estetik yapısının yanı sıra ergonomik kullanım avantajları ile çalışma ve yaşam alanları için ihtiyaçtan daha çok gereklilik olmuştur. Rekabet koşullarınında düşünülmesiyle  tüketicilerin şahsi tercihlerini yönlendiren pek çok değişken bulunmaktadır.
 

Fotoselli cam kapılar öncelikle yarattığı fiziksel kullanım etkenleri, gerekse estetik farklılık bu değişkenler arasında başlıca belirleyici etkenlerdendir. Yoğun geçişin olduğu çalışma alanları  fotoselli cam kapı sektörü için en çok uygulama geliştirilen yapılardır.Son dönemde artan rekabet şartları fotoselli cam kapı üretici firmalarını  maliyet düşürme çalışmalarına sevk etmiş ve bunun neticesinde bu tür ürünlerde kalitesel sıkıntılar yaşanmasına sebep olmuştur.

Cam Dizayn olarak siz değerli ziyaretçilerimizi uyarmak isteriz.Yoğun geçişin bulunduğu alanlarda günlük standarttaki kapı açılma ve kapı kapanmaya uygun mekanik ve elektronik aksam tercih etmek uzun dönemde sıkıntı oluşturacağı gibi günlük kullanım için uygun mekaniklerin yerine yoğunluklu geçişe uygun mekanik aksam kullanmak maliyet açısından zararlar yaşamanıza sebep olacaktır.


Biz Cam Dizayn olarak tüm fotoselli cam  kapılarımızı yoğun geçişeelverişli olarak projelendiriyoruz.Bunun yanısıra fotoselli cam kapı  fiyatlarımızı ise minimum düzeyde ekonomik tutarak kurulum masraflarınızı minimuma indiriyoruz. Bütün  ürünlerimiz 1.000.000 defa çalışma testlerinden geçrilerek siz müşterilerimizin kullanımına sunuluyor.