Kapat× Destek

cam kapıları

Füzyon cam bir çok renkli camın istenilen desen ve boyutlarda kesilerek oluşturulan bir cam türüdür. Bu kesilen camlar daha sonra fırınlama işlemine tabi tutularak alt zeminde olan diğer bir cama yapışmasını sağlanır. Böylelikle ortaya muhteşem sonuçlar çıkar. Tamamen el işçiliği ile yapılan bu çalışmalar fabrikasyon üretim olmadığı için kişiye özgü renk ve boyutlarda sonuç alınır. Asla bir diğer eşi aynı şekilde üretimden çıkmaz.

Kullanılacak olan alana oldukça dekoratif bir hava katar. Farklı olmak isteyenlerin tercihi olmuştur. Sıradanlıktan sıkılanlar için ilk öncelik bu tip ürünlerdir. Tasarım renk ve desen tamamen sizin hayal gücünüze bağlıdır. Gerekli durumlarda firmamızın tasarım ekibi size gerekli desteği vermektedir. isterseniz kendi özgün tasarımlarınıza hayat verebilir isterseniz de firmamızın tasarım ekibinin oluşturduğu resimlerden faydalanabilirsiniz.

Kullanım alanları oldukça geniştir. Duvar panoları, cam kapılar, merdiven ışıklık camları, cam ofis bölmeleri, banyo cam panoları v.b. birçok alanda camın bu özelliğini kullanarak yapılarınızı farklı kılabilirsiniz. Füzyon cam sadece sizin hayallerinizle sınırlıdır. Mimari ve tasarımcı ekibimizle ortaklaşa çalışarak sizin istediğiniz desen ve renklerde füzyon cam imalatı yapılmaktadır.