Kapat× Destek

katlanır cam

Katlanır cam sistemlerinde 8-10mm temperli rodajlı cam kullanılmaktadır. İsteğe bağlı temperli lamine cam da kullanılabilir. Katlanır cam sistemleri ülkemizde artık çok sıklıkla kullanılmaya başlanmaktadır. Klasik PVC balkon kapamaların yerini alan bu sistemler tüketiciye bir çok alanda kolaylık sağlamaktadır. Genel anlamda en büyük faydası temizlik ve şıklıktır. İstediğiniz zaman sistemi komple açabilme kolaylığı sayesinde kullanılmakta olan alan size iki farklı alternatif sunmaktadır. Hem kapalı hem de açık alan olarak kullanabilesiniz.
 

Son zamanlarda cafe ve restoranlarda da kullanılmaya başlanan sistem sayesinde müşterilerimiz misafirlerine daha konforlu alanlar sunabilmektedir. Böylelikle müşteri kaybının önüne geçip cirolarını artırabilmektedirler. Ayrıca alışveriş merkezleri ve ofis alanlarında da kullanılan sistemler bir alanı iki farklı amaç için kullanabilme özgürlüğü vermektedir. Ofisler için gerektiğinde bir toplantı odası gerektiğinde ise bir ortak kullanım alanı oluşturabilirsiniz.
 

Katlanır cam sistemleri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kullanımı çok pratik ve kolaydır. Camlar arasında ısı ve ses izolasyonunu sağlayan şeffaf fitiller vardır.

 

İstenilen renklerde üretim yapılabilir. Profiller elektro toz boyama teknikleri ile istenilen renkler de boyanabilir.

Sistem de genellikle 8mm kalınlığında temperli cam kullanılır. Ölçü ve isteğe bağlı olarak camların özellikleri değiştirilir. Renkli cam alternatifleri olarak füme, bronz, mavi ve yeşil cam kullanılır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat için firmamızı arayıp teklif isteyebilrsiniz.