Kapat× Destek

Firmamız Cam Dizayn cam kapı ve cam bölme ağırlık olsada, Cam cubicle sistemleri ilede hizmet vermekteyiz. Genelde AVM, Restoran, Oteller, Hastaneler, Spor Salonları, İş yerleri gibi ortak kullanım alanı gerektiren tuvalet duş gibi yerlerde kullanılmaktadır. Burada cam kullanmaktaki amaç başta hijyendir. Çünkü üzerinde hiçbir bakteriyi barındırmayan tek materyal camdır. Dolayısıyla hijyen en üst sınırdadır. Temizliği kolay ve pratiktir. Avrupa menşeili ürünlerde camla beraber kullanılan paslanmaz aksesuarlar 316 kalite ürünleridir. Bu kalitedeki ürünler gerekli tüm ülkelerde geçerli kalite sertifikalarına sahip ürünlerdir.

Bir çok projede kullanılmaya başlanan bu sistemler ülkemizde yeni olmasına rağmen Avrupa’da çoktan sıradan hale gelmiştir. Gerek dayanım gerekse hijyen anlamında tercih edilen cam cubicle sistemleri artık ülkemizde de gözde projelerin aranan ürünleri haline almaktadır. Monte ve demonte olabilen sistemler istenildiği zaman sökülüp farklı bir alanda yeniden kurulabilmektedir. İlk yatırım maaliyetlerini kısa sürede amorti eden sistemler son kullanıcıya hem görsel olarak hemde hijyen olarak avantaj sağlamaktadır. side yapılarınız da farklı ürünler kullanarak projelerinizi sıradanlıktan çıkarıp marka değerinizi yükseltebilirsiniz.

İtalyadan ithal edilen PBA marka aksesuarla da çözüm ortağımız olan distribütör firma Berk Laminat’tır. Cam cubicle projeleriniz için firmamızdan teklif alabilirsiniz.