Kapat× Destek

cam korkuluk

Cam korkuluk üreticisi olarak sizlere en uygun çözümler ile cam korkuluk projeleriniz için ücretsiz keşif ve teklif önerimizi isteyebilirsiniz. Mimari uygulamalı yapılarda kullanacağınız Cam Korkuluk diğer korkuluklardan değişik olarak, estetiği dinamik ve zarif bir görüntü ile buluşturur.

Paslanmaz çeliğin kullanılmasıyla yapılarda modern bir estetik ortaya çıkmaktadır. Cam ve paslanmazın ışığın ve akışını yansıtan uygulamaların istenilen boyut ve formlarda tasarlanabilmektedir.

Cam Korkuluk modelleri paslanmaz, paslanmaz bombeli camlı korkuluklar, paslanmaz çelik veya aluminyum çubuklu korkuluk, paslanmaz camlı korkuluk, paslanmaz kararmaz lama direkli korkuluk, paslanmaz spider tutucu korkuluk olarak pek çok ürün çeşidini Fiyatı ve Korkuluk fiyatlarını size uygun bir şekilde sunmaktayız.

Cam Korkuluk avantajları nelerdir ;

Cam Korkuluklar diğer materyallaerden daha hijyeniktir ve standart temizlik malzemeleriyle rahatça temizlenir.
Doğal madde olduğundna ötürü son derece sağlıklıdır.
Dezenfektan kimyasallar, havuz bakım maddeleri vb benzeri kimyasallara karşı dayanıklıdır.
Güneş ışınları ve doğal olaylara karşı daha dayanıkldır.
Cam bakteriyel ve küfesel üremelere imkan sağlamaz.
Su ve buharına karşı dayanıklıdır ve yıkanabilir.
Isı değişimlerine karşı daha mukavvemetlidir.

Yanmaz.
Rengi zaman içinde kaybolmaz.
Cam Korkuluk yıllarca görüntüsü ve yapısı değişmeden kullanılabilir.
Montajı oldukça kolaydır.

Dayanıklı ve kaliteli korkuluklar ile merdivenleriniz artık daha estetik ve güvenli. Düşündüğünüz korkuluklar için Cam Dizayn doğru adres. Cam korkuluklar beton üzerine kaplamalı merdivenlere uygulandığı gibi yanaklı merdivenler, spiral merdivenler ve omurgalı merdivenler içinde uygulanabilir. Müşterilerimizin beğenilerine göre farklı tasarım ve uygulamalı seçenekleri mevcuttur. Tüm cam ürünlerimizde olduğu gibi korkuluklarımız da yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarıyla yıllarca kullanılabilir. Size uygun korkuluğu tasarlayalım uzun yıllar güven içinde kullanın.

Cam Dizayn paslanmaz cam korkuluk ve alüminyum cam korkuluk malzemesini cam ile birlikte kullanarak yapılara yaraşan mükemmel tasarımlar ürermektedir. Görsellik, kaliteli materyal ve müşteri memnuniyeti şirketimizn ana politikasıdır.
Kullandığımız tüm malzemeler uluslararası üretici standartlarına uygun 1.sınıf malzemeden oluşur.Paslanmaz camlı korkuluk özen ile tasarlanmalıdır cam yerleştirilirken kırmadan titizlikle monte etmek gerekir.

Cam Korkuluk üstünlükleri nelerdir?
Korozyona karşı daha dirençlidir
Diğer korkuluk türlerine göre daha dayanıklıdır
İmalatı ve montajı daha kolaydır
Daha uzun ömürlüdür
Çok estetik ve daha çekicidir
Temizliği çok kolaydır.

Camlı Korkuluk

Camlı Korkuluk siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda detaylara akılcı çözümler üreterek özel imalatla yapılmaktadır. Camlı Korkuluk üretimimizde kullandığımız materyaller uluslarası normlarda ve birinci sınıftır.
Camlı Korkuluk diğer türelere göre daha esnektir.

Yaşadığınız mekanlarda kullanacağınız klasik anlamdaki korkuluklardan daha farklı olarak, estetim, dinamizm ve zarifsel bir görüntü oluşturur. Cam korkulukta kullanılmasıyla yapılarda daha modern görüntü ortaya çıkmaktadır. Cam ışığın ve dinanizmini yansıtan uygulamaların istenilen boyut ve şekillerde tasarlanabilir. Uzun yıllar bozulmadan ve paslanmadan güven içinde kullanabilirsiniz.

Camın işlenmesi için beklentilerinizin üzerine deneyimlerimizi ekleyerek çalışan teknik ve tasarım ekibimiz mühendislik ve mimari birikimi ile cam sektöründe sınırları zorlamaktadır. Camlı Korkuluk taleplerinizi gerçekleştirmek icin teklif alabilirsiniz.

Kalite anlayışımız; ödünsüz hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıdır. Cam ürünleri işleme konusunda değişime hızla uyum sağlamakla birlikte amatör ruhla profesyonel işler yapmaktadır. cam korkuluk , cam korkuluk fiyatları, cam korkuluk modelleri, cam korkuluk sistemleri, cam korkuluk detayı dwg, cam korkuluk detayı, cam korkuluk aksesuarları, cam korkuluk dwg, balkon cam korkuluk, istanbul cam korkuluk