Kapat× Destek

cam kapı

Cam Dizayn, manuel cam kapı ve otomatik cam kapı sistemleri ile sayısız desen ve teknolojik seçenek alternatifi sunuyor. Cam Dizayn üretimi cam kapı sürekli veya en azından genel halinde kontrol sağlanarak olarak kapatılması gereken kapıların en güvenli yalıtımlı biçimde kapatılmasını sağlamaktadırlar.

Hidrolikli cam kapı, her ihtiyaca uygun teknolojik çözümü sunar.
Entegre edilmiş cam kapı, kanat içine montajlanrak görünmezlik sağlar ve kapılara maksimum şıklık katar.
Zemine gömülen cam kapı , tüm 90 derece açılır ve çarpma kapılardan daha konforu ve işlevsilliği simgeler.
Cam Dizayn üretimi manüel kayar cam kapı sistemleri, sürme cam kapılar ve diğer hareketli yapı elemanlarında kullanılmak için filigranlı ve hassas bir teknolojiye sahitir. Bu cam kapı sistemleri makaralı veya bilyalı kayar kapı mekanizmaları olarakta çeşitlendirilmektedir.

Ferah , şeffaf  ve nezih bir iç mimari uygulaması için cam kapı sistemleri cam kapı, pekçok modern yapılarda, özellikle işletmeler veya alışveriş merkezlerinin betonsu, ahşapsal veya plastikten  yapılmış dış cepheleri, bölme duvarları ve kapılarında yerini çoktan almıştır. Hatta pekçok özel binalarda, cam giderek daha çok önem kazanmaktadır.

Cam kapı çözümleri kolayca bina mimarisi ile harmanlanmakta yada vurgulanarak ön plana çıkmaktadırlar. Kullanım alanları ve çeşitleri neredeyse sınırsızdır. Cam Dizayn , planlamada bina koruma, ısı yalıtımı ve görsel esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarım kısımlı, işlevsel, mukavemetli ve estetik çözümler için çeşitli cam teknolojileri sunar.

Ürünlerimizin kalite, performans ve güvenilirlik ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluk sağlaması politikamızdır

Vitrin cam kapı
Vitrin cam kapı