Kapat× Destek

Desenli banyo camı ve duş kabinleri. Cam üzerinde istediğiniz bir resmi dijital ortamda basıp sizin beğeninize sunmaktayız. Her türlü resmi banyo camlarına basa bilmekteyiz. Bu resimler dijital ortamda baskı makineleri yardımıyla camlara işlenmekte ve daha sonra resmin korunması için camlar lamine veya boya işleminden geçmektedir. Desenli banyo camları ve desenli duş kabinlerinde imalat ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Cam üzeri uygulanacak desen çalışmasını ister firmamızdan talep edebilir, isterseniz de siz gönderebilirsiniz. Burada dikkat edilecek husus desenin çözünürlük kalitesidir. Gönderilecek olan dosya JPEG formatında ve çözünülürlüğü iyi kalitede olması gerekmektedir. Uygulanacak alanın büyüklüğüyle orantılı bir çözünürlük kalitesi yakalandığı vakit ortaya muazzam çalışmalar çıkmaktadır. Bir önemli husu da kullanılacak camın kalitesidir. Standart düz camlarda desen renkleri farklılık gösterebilir.

Bu camın özündeki yeşilimtırak (demir oranı) alakalı bir durumdur. Birebir aynı rengi almak istiyorsanız camların demir oranı düşük extra clear cam olması gerekmektedir. Her türlü resmi banyo camlarına basa bilmekteyiz. Bu resimler dijital ortamda baskı makineleri yardımıyla camlara işlenmekte ve daha sonra resmin korunması için camlar lamine veya boya işleminden geçmektedir. Desenli banyo camları ve desenli duş kabinlerinde imalat ve montaj hizmeti vermekteyiz.