Kapat× Destek

desenli cam
Cam üzerine desenli baskı uygulamamız sadece sizin hayalleriniz ile sınırlıdır. Cam kapılarda, ofis cam ara bölmelerinde, duvar panolarında,banyo cam kabinlerinde,mutfak dolap tezgah arası cam kaplamalarda ve daha aklınıza gelebilecek her türlü alanda istemiş olduğunuz desen çalışmasını cama basarak montajını yapmaktayız. Sizde sahip olduğunuz alanları farklılaştırmak ve daha da yaşanılabilir hale getirmek istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Cam üzerine basmak istediğiniz çalışmayı bize göndermeniz yada tasarımını bize bırakmanız yeterlidir.

Dijital baskı makinesi ile UV baskısı yapılan çalışma uzun süre koruma altına alınması için iki yöntemi kullanmaktayız. Birinci yöntem desenli iki cam arasına alarak camları lamine etmek, ikincisi ise desen arkasına özel cam boyası ile boyayıp baskıyı korumak. Her iki yöntemin de kullanım yerleri farklıdır. Eğer çalışma duvar yüzeyine yapıştırılacak ise boyama tekniği kullanılır. Eğer cam kapıda kullanılacak ise de lamine tekniği kullanılır.

Sizde sahip olduğunuz alanları farklılaştırmak ve daha da yaşanılabilir hale getirmek istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Cam üzerine basmak istediğiniz çalışmayı bize göndermeniz yada tasarımını bize bırakmanız yeterlidir.