Kapat× Destek

Desenli cam korkuluk sistemleri farklı olmak isteyenler için tasarlanmıştır. Sizde klasik camlı korkuluklardan sıkıldıysanız hayalleriniz ile birlikte cama desen vererek mekanlarınıza değişiklik katabilirsiniz.

Korkuluk camlarında kullanılan camlar ihtiyaca göre kalınlkığı değişmektedir. Eğer camları paslanmaz küpeşte arasına gelecek ise (5+5) lamine temperli cam uygulaması yapılır. Eğer herhangi bir dikme kullanılmayacak cam detaylı bir uygulama yapılacak ise (8+8) veya (10+10) kalınlığında camlar kullanılır. Bu camlara uygun alt taşıyıcı alüminyum bazalar ile sistem tamamlanmış olur.

Cam üzeri uygulanacak desen çalışmasını ister firmamızdan talep edebilir, isterseniz de siz gönderebilirsiniz. Burada dikkat edilecek husus desenin çözünürlük kalitesidir. Gönderilecek olan dosya JPEG formatında ve çözünülürlüğü iyi kalitede olması gerekmektedir. Uygulanacak alanın büyüklüğüyle orantılı bir çözünürlük kalitesi yakalandığı vakit ortaya muazzam çalışmalar çıkmaktadır. Bir önemli husu da kullanılacak camın kalitesidir. Standart düz camlarda desen renkleri farklılık gösterebilir. Bu camın özündeki yeşilimtırak (demir oranı) alakalı bir durumdur. Birebir aynı rengi almak istiyorsanız camların demir oranı düşük extra clear cam olması gerekmektedir.

İstenildiği takdirde camların arka yüzleri boyanır yada camlar lamine edilebilir.

 Her türlü ihtiyaca uygun çözüm vardır.