Kapat× Destek

Firmamız Cam kapı sistemleri içinde yıllardır popülaritesinden hiç bir sey kaybetmeyen hidrolikli cam kapılar dün oldugu gibi bugünde kullanicilar için birçok sorunda çözüm olmayi basarmistir. Her geçen yil teknolojisi ve kullanim ömrü arttiran bu kapilar birçok alanda kullanilmaktadir. Baslica kullanim alanlari arasinda ofis kapilari, apartman giris kapilari, villa rüzgarlik kapilari, iç mekan bölme kapilari, AVM giris kapilari, magaza giris kapilari, otel ve hastane kapilari olarak siralanabilir.

Bu tip cam kapilarda standart cam kalinligi 10mm dir. Cam dünya standartlarinda kabül görmüs temperleme isleminden geçerek direncini normal bir cama göre 5-6 kat daha fazla artirir. Bu kapi sistemlerinin adini veren hidrolik sistemi zemine gömülerek montaji yapilir. Kullanilacak markalara göre degisen hidrolik kutusu,zemine ölçülerinde açilan bosluga montaji yapilir. hidroligin amaci kapinin açildiktan sonra yeniden kapali pozisyona gelmesini saglamak veya kapinin 90 derece açiklik konumda durmasini saglamaktir.

Cam Dizayn olarak hidrolikli cam kapilarda yerli ve ithal olmak üzere 2 tip aksesuar markasiyla çalismaktayiz. Yerli Aksesuar markamiz KALE ARCO, Ithal aksesuar markamiz ise DORMA (alman mali) dir.