Kapat× Destek

jaluzi cam
Jaluzili cam ev ve iş yerleriniz için dekoratif ve pratiklik sağlayan sistemlerimiz, istediğiniz ölçü ve renkli malzemelerle montajı yapılıp, anahtar teslimi olarak sunulmaktadır. Jaluzili camlar iki cam arasına yerleştirilen aluminyum lamer panellerin bir sıra halinde dizilerek bir düzenek yardımıyla yukarı aşağı ve eksenel hareket ile karşı görüntüyü açıp kapamaya yarayan sistemlerdir. Bura da kullanılan düzenek istenilse bir buton yardımıyla jaluzili yukarı ve aşağı hareket ederek sistemin açılıp kapanmasına olanak sağlamaktadır.
 

Bir çok alanda kullanılan jaluzili camlar kullanıcıya oldukça pratik bir hareketle ihtiyaçlarına çözüm getirmektedir. Ekstra hiç bir bakıma ihtiyaç duymamaktadır. sistem iki cam arasında olduğu için dışarıdan herhangi bir toz kir v.b. yabancı maddelerin girişine izin vermediğinden ötürü temizlik derdi yoktur. sistem oldukça uzun ömürlüdür.
 

Kullanılan aluminyum profiller istenilen renk de boyana bilmektedir. Ofislerde kullanılan jaluzi profillerin içerisnde kullanılan cam kalınlığı 5 ve 6mm dir. Bu camların içerisinde 16-25 mm olarak iki çeşit jaluzi sistemi gelmektedir. İstenirse mevcut bir cama dışarıdan tavan veya duvara monte edilebildiği gibi sadece camı kapatacak şekilde doğramaya monte edilebilmektedir.
 

Doğal ahşap jaluziler ile mekanınıza ahşabın sıcaklığını taşıyabilirsiniz. Bulunduğu mekana kişilik katan uygulamalarla ahşap jaluzilerimiz hem ışığı süzecek, hemde sizi meraklı gözlerden uzak tutacaktır. Dönmeye ve ısıya karşı son derece dayanıklı olan ahşap jaluzilerimiz için mobilya ve doğramalarınıza uygun renk seçenekleri bulunmaktadır.