Kapat× Destek

Ofis cam bölme sistemi, ofislerin daha standart bir görüntüye kavuşmasına olanak sunan özel cam duvar bölme uygulamalardır. Aslında önceleri bu uygulamalar, daha çok panel bölme, duvar bölme, betopan bölme seçenekleri ile uygulansa da şıklık ve şeffaflık açsından son yıllarda cam bölme sistemleri olarak daha fazla talep görmektedir. Adından da geçtiği gibi bölme işlemlerinde kullanılan malzeme cam ve türevlerinden oluşmaktadır.

Ofis, Banka, Fabrika, Gibi İş yerlerinize, Çalışma Alanlarınızı Özelleştirmek için Aşağıdaki Cam Bölme Sistemlerimize Göz Atabilirsiniz.

Tek Camlı Bölme
Ergonomik tasarımı ile fark yaratır, hızlı montaj süresi. Mekânın taban kısmından tavana kadar görüntü sınırı olmadan alan kullanımı sunmaktadır.

Çift Camlı Bölme
Zarif ve estetik tasarım ile nezih bir atmosfer sunar, bir o kadarda kurumsal, şık ve modern bir görüntüye sahip olur.

Klasik Jaluzili Bölme
Yatay ve Dikey çizgiler ile fonksiyonel modern tasarımlar oluştururken, görüntüye zarafet ve şıklık katar..

SEPERATÖR BÖLME
Çok küçük alanları bile daha geniş ve ferah gösterdiği gibi dekor açısından da oldukça etkili dörünüm sağlamkatadır.

 

cam bölmeler

Dayanıklı cam bölme duvar sistemleri ile çok şık görün elde etmeniz mümkündür. Son dönemlerin şeffaflık trendini en doğal şekilde yansıtan cam bölme sistemleridir. Ofis cam bölme sistemleri ile estetik görünümün yanı sıra, kullanışlı ve alandan tasarruf etmeniz mümkün, hızlı montaj kolaylığı ile zamandan oldukça tasarruf edersiniz. Cam dizayn cam bölme hizmetini yaklaşık 20 yıllık bir tecrübe ve profesyonel kadrosu ile tasarımdan, üretime ve montaja kadar kendi bünyesinde yapmaktadır. Cam bölme konusunda tecrübesine güvenen firmamız estetik tasarım, kullanım kolaylığı üst seviyede ve 1. sınıf kalitede ürünlerle sizlere cam bölme çözümleri sunmaktadır.