Kapat× Destek

ofis cam bölme

Ofis cam kapı donanimlari, bagli bulunan sürme kayar cam kapı kanatlarini veya baska cam kapi elemanlarini hareket ettiren makara sürücülerini içerisinde ihtiva eden, bir kilavuz kanalindan olusmaktadirlar. Ister makarali sistem cam kapı isterse de bilyali sürgülü kayar cam kapi donanimlari olsun, Cam Dizayn cam metalik veya ahsaptan olusan manuel sürme cam kayar kapilar için, ticari ve sanayi isletmelerdeki yogun ve agir uygulamalarda dahil olmak üzere, kapsamli bir tasarim yelpazesi sunar.

Donanmim içerisinde yer alan makarali manuel sürme cam kapi donanimlari genellikle iç mekanlarda uygulanmaktadir. Çok sessiz mekanizmalari ve çalismalari ile desenli cam tasarim çizgileri onlari özellikli cam kapilar kilmaktadir. Genis yelpazede bir aksesuar secenegi hemen hemen her uygulamaya cam kapi çözümleri sunmaktadir. Ofis Cam Kapi çözümleri ayrica degisik  tasarim  ve donanimlar ile de gerçeklestirilebilirler.

Denenmis Cam Dizayn üretimi makarali sürme ofis cam kapı donanim sistemi endüstri alaninda kullanimlar için dizayn edilmis olup, olduça agir cam kapilari hareketini güvenle saglamaktadir. Hayli küçük ölçülere sahip cam kapilar, geleneksel bilyali sürme cam kapi kayar donanimi, titizlikle  ve yüksek tasima gücünü de simgelemektedir.
Çift kanatli ofis cam kapilar için kayar kanalli üstten montajlanabilen ürünler.

Çift kanatli cam kapılar için birçok özel ayarlama olanaklari sunan cam sistemleri sunarlar.Çok çesitli ürün seçenekleri hemen hemen tüm cam kapi talep ve ihtiyaçlarin üstesinden kolayca gelmektedirler.