Kapat× Destek

otomatik kapı sistemleriMağaza, ev ,ofis ve diğer tüm yaşam alanlarımıza değer katan, İç ve Dış mekan cam çözümleriyle hizmet verenmekte olan Cam Dizayn, Otomatik kapı sistemleri ve fotoselli kapı sistemleride konusunda da yüksek kaliteli ürünler ile hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Cam Dizayn deneyimli kadrosu ,satış sonrası servis desteği ve vizyonu ile pek çok önemli önemli projede çözümleriyle yerlamıştır.

 

Proje,montaj ve servis hizmeti verdiğimiz otomatik kapılarımız bircok alışveriş merkezi, mağazalar zincirive diğer kurumsal projelerde yeralmıştır.  Özellikle mağazalarda tercih edilen fotoselli otomatik kapı sistemlerimiz kuruluşlara kattığı estetik değer ve kullanımının getirdiği fonksiyonel avantajlarının yanında uygun fiyatları ile de birçok kurumsal firmanın ve kuruluşların yapı otomasyonu çözümleri olarak inaşşat ve mimari projelerinde yeralmıştır.

Kalitenin ekonomiklik ile birleştiği fotoselli otomatik kapı ürünlerimiz kurumsal işletmelerin yanısıra kobi ve küçük esnaf içinde de tercih edilebilecek çözümlerdir. Hastaneler , tüm sağlık işletmeleri ve alışveriş merkezleri benzeri yoğun geçişin olduğu alanla için özel olarak imal edilen fotoselli otomatik kapı ürünümüzde kullandığımız elektrik motorları alman yapımı DUNKER MOTOREN dir. Uluslararası alanda en kaliteli endüstriyel motor markası olma özelliğine sahiptir.

Mekanik aksamıyla tasarım ve elektromekanik gücün birleştiği fotoselli otomatik kapılarımız 1.000.000 kez kesintisiz açılıp kapanma testlerine tabi tutulmuş ve tam not almıştır.
 

Mağaza Otomatik Kapı Sistemleri , Hastane Otomatik Kapı Sistemleri , Otel Otomatik Kapı Sistemleri, Market Otomatik Kapı Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, Mağaza Otomatik Kepenk Sistemleri, Garaj Otomatik Kepenk Sistemleri, Ev Tipi Otomatik Panjur Sistemleri, Otomatik Kapı Motoru, Otomatik Kapı Ünitesi, Otomatik Kapı Radar Ve Fotoseli, Otomatik Kapı Mekanik Aksesuarları konusunda her türlü bilgiyi telefon veya email ile alabilirsiniz.