Kapat× Destek

vitrin cam kapı

Vitrin mağaza ve dükkanlarda kullanılan lamine cam, güvenlik camı, temperli cam ve cam kapı mazağa, dükkan ve iş yerleriniz için ihtiyacınız olan vitrin cam ve cam kapı sistemlerinde çözüm ortağınız olabiliriz.

Mağaza vitrin camlarında genellikle lamine cam olarak tabir edilen güvenlik camı kullanılmaktadır. Bu camların standartta kalınlığı 10mm’dir Bu camlar (5+5) iki adet camın PVB dediğimiz güvenlik filmi ile lamine edilip hazırlanmasından oluşmaktadır. Bu PVB güvenlik filminin özelliği camın kırıldığı zaman dağılmasını önlemesidir. Böylelikle cam kırılsa bile dağılmayarak sistemde kalacaktır. Dilediğiniz zaman değişme olanağı tanıyacaktır. Ayrıca hırsızlığı karşı da gerekli güvenliği alacaktır. Bu camlar istenilen kalınlıkta üretimi mümkündür. Daha kalın cam guruplarında PVB malzemesinin de kalınlığı artacak böylelikle size ekstra güvenlik sağlanmış olacaktır.

Bu camların içerisinde yine 10mm kalınlığında cam kapıların uygulaması yapılmaktadır. Böylelikle cam kapılarla kombin edilen vitrinler tam şeffaflık sağlamakta ve ürünlerinizin teşhirlerini yapmanızda kolaylık göstermektedir.

Cam kapılarda cam detaylı zemine gömme hidrolikli aksesuarlar kullanılmaktadır. Tek kanat veya çift kanat olarak cam kapı imalatları yapılabilmektedir.

İhtiyaçlarınıza en uygun tasarım ve kaliteli ürünlerle sizde dükkan ve mağazanızı şık ve gösterişli camlarla kaplayabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereke tek şey bizi aramak.

Teknik ekibimiz vitrin cam ve cam kapı ihtiyaçlarınız için size en uygun fiyatı verecektir.